2.El Bilardo masası fiyatları

Sayfamızda 2.el bilardo masası fiyatları, ikinci el bilardo masası fiyatları, ikinci el bilardo masası fiyatı, 2.el bilardo masası fiyatı, hakkında bilgi alabilirsiniz.

2. el bilardo masası fiyatları boyutlarına, ayak sayısına, malzemelerin eklentisi olup olmasına göre değişmektedir. 2. el bilardo masası fiyatları 3 top masası veya amerikan bilardo masası olmasına göre değişmektedir. Mesela çuhası yeni, topları, ıstakalıkları ile birlikte çevirmeli tabelası ve ahşap ayaklı bir ikinci el bilardo masası fiyatları 1250 TL'den başlamaktadır.

Isıtmalı 3 top ve uzun bantlı maç masası olarak adlandırılan 2. el bilardo masası fiyatları tabii ki bu bandın biraz daha üstünde yer almaktadır. Fakat 3-4 masa bir arada satılacaksa bu özelliklerde ikinci el bilardo masası fiyatları düşüş göstermektedir.

Evimde bir bilardo masası olsun taştan olsun diyorsanız 800 TL'ye kadar 2. el bilardo masası fiyatları bulabilirsiniz. Bu fiyatlar 2. el amerikan bilardo masası fiyatları içinde geçerlidir.

2. el bilardo masası fiyatları araştırıken çuhası, ayakları, ısıtmalı olup olmadığı, ayağının hangi malzemeden olduğu ve kaç ayaklı olup olmadığının araştırılması mühimdir.

Copyright © 2012 Bilardo Masası