2.El Bilardo masası

Sayfamızda 2.el bilardo masası, ikinci el bilardo masası, 2.el bilardo masaları, kullanılmış bilardo masası, satılık bilardo masası, sahibinden bilardo masası fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

2. el bilardo masası ucuza bir bilardo masasına sahip olmanızı sağlayabilir. 2500 ila 50000 tl arasında değişen bilardo masası fiyatları yanında 500 TL'ye bile 2. el bilardo masası sahibi olabilirsiniz. Fakat 2. el bilardo masası alırken dikkat edilmesigereken bazı hususlar vardır.Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

2. el bilardo masası markası önemli midir?

2. el bilardo masası markası en önemli husulardan biridir. Bilardo oyununa gönül vermiş herkesin bildiği markaları tercih etmeniz size iyi bir alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Bilindik markalardan yapılan ikinci el bilardo masası alımlarında bir avantajınızda yedek parça alanında olacaktır. TAnınmış markalardan alınan ikinci el bilardo masası yedek parçaları da tahmin edildiği gibi daha kolay temin edilecektir.


2. el bilardo masası koyulacak yer ne özelliklerde olmalıdır?

2. el bilardo masası rahatlıkla bilardo oynanabilecek bir alana koyulmalıdır. Bir ıstakanın 1m 40 cm boyu olduğu düşünüldüğünde 2. el bilardo masasının her bir bandından arka tarafa en az 1m 50cm boşluk bulunması gerekmektedir.


2. el bilardo masası aksamından dikkat edilecek hususlar nelerdir?

2. el bilardo masası aksanı ve ikinci el bilardo masası krikosu çok önemlidir. Özellikle kriko alanı zarar görmüşse bu size problemler yaratabilir.


2. el bilardo masası nakliyesinde nelere dikkat edilmelidir?

Bir bilardo masası mermerleri 540 kg ile 1200 kg arasında değişmektedr. bu ağırlık size sağlamlık gibi gelse de bu 3 parça mermer çok hassastı. O yüzden nakliye esnasında çok nazik davranılmalı ve dikkat edilmelidir. Özellikle bilardo masasını getiren aracın hızın düşük tutması ve çukur kasis gibi yol değişkenlerine dikkat etmesi gerekmektedir.

Copyright © 2012 Bilardo Masası